ZŠ Janovice nad Úhlavou : MASARYKOVA ZÁKLADNÍ ŠKOLA JANOVICE NAD ÚHLAVOU, OKRES KLATOVY

Masarykova základní škola Janovice nad Úhlavou

Tel/fax: 376 392 220

Úřední hodiny:
pondělí až pátek: 800 - 1400

Elektronická adresa:
www.zsjanovice.cz; info@zsjanovice.cz

ID datové schránky:
s4rkjcm

Elektronická podatelna

Záznam ze školní akademie ve vysílání

od úterý 14.3. do neděle 19.3. vždy v 9:00, 13:00, 18:30 a 21:30 h. Televizní vysílání lze sledovat i na www.filmpro.cz .

Plán na týden

20.-26.2.2017

Změny v suplování tříd na období:

20.-24.2.2017

Nabídka zaměstnání.

Masarykova ZŠ Janovice nad Úhl. přijme ihned kvalifikovaného pedagoga na 2.st. Úvazek 0,09 na dobu určitou do 31.8.2017. celé znění zde

Vítáme Vás na webových stránkách naší školy a doufáme, že zde naleznete mnoho zajímavého a poučného nejen ze školního prostředí.

Naše škola se v letošním školním roce nově zapojila do projektu Výzva č. 57 pod reg.číslem: CZ 1.07/1.1.00/57.090

Naše škola je zapojena do projektu spolufinancovaných EU :

1/

Veškeré informace a vytvořené klíčové aktivity jsou dostupné na intranetu školy a jsou k dispozizi u kontaktní osoby, kterou je zástupce ředitele školy Mgr. Marie Kašová.

V rámci projektu bude zpracováno 9 sad digitálních učebních materiálů z oblastí:

- Jazyk a jazyková komunikace na 1. st. ZŠ v předmětech český a anglický jazyk,

- Matematika a její aplikace na 1. st. ZŠ,

- Člověk a jeho svět v předmětech prvouka, vlastivěda a přírodověda,

- Jazyk a jazyková komunikace na 2. st. ZŠ v předmětech český a cizí jazyk (angličtina a němčina),

- Člověk a společnost na 2. st. ZŠ v předmětech výchova k občanství a dějepis,

- Přírodní vědy na 2. st. ZŠ v předmětech matematika, zeměpis, fyzika a chemie.

2/

Spolupráce základních škol Janovice nad Úhlavou a Arrach/Haibühl

Spolufinancováno Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj

Investice do vaší budoucnosti

3/

Podpora technického a přírodovědného vzdělávání v Plzeňském kraji

"Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky".

4/  a  5/

Vzdělávání a podpora pedagogických pracovníků ZŠ a SŠ při integraci ICT do výuky - "KANTOR IDEÁL".

Výzva č. 57 - šikovné ruce